.

Nastartuj se mnou vnitřní motivaci ke svému osobnímu i profesnímu růstu

- Lucie Svibová

Co to je koučink?

Jde o způsob hledání řešení Tvých vnitřních postojů, vzniklé situace a také posilování sebe sama.

Co můžeš s koučinkem změnit?

 • zbavit se vnitřní nejistoty,
 • vyřešit situaci, u které váháš,
 • odstranit strach a obavy, které Tě zahlcují,
 • důležité je, že se zaměříme přesně na to, co Ty teď právě potřebuješ.

Představte si prostor, kde Ti věnuji plnou pozornost, naslouchám Ti a hlavně, věřím v Tebe a Tvé schopnosti. Prostor, kde můžeš promýšlet jakékoliv otázky, na které hledáš odpověď. A přiznáš si, že přišel čas je otevřít.

Nebudu Tě hodnotit ani Ti nebudu radit (pokud si to výslovně nebudeš přát). V koučinku Tě na základě otázek povedu k pojmenování tvých obav a k přemýšlení sama o sobě. K nalezení Tvé sebehodnoty a vyřešení situace, kterou chceš posunout. Protože Ty jsi jedinečná.

Pomohu ti rozvinout tvé schopnosti a naplno žít tvůj potenciál.

Profesionální koučink je trvalý profesionální vztah, který podporuje klienty vytvářet výsledky, které je naplňují v jejich osobním a profesionálním životě. V procesu koučování si klienti prohlubují schopnost učit se, zlepšují svůj výkon a zlepšují kvalitu svého života.

Mezinárodní federace koučů (International Coaching Federation – ICF)

Proč koučink se mnou?

Lucie Svibová

Lucie Svibová

 • Jsem certifikovaná koučka a mentorka.
 • V on-line světě tvořím kurzy, webináře a kongresy, pořádám setkávání žen, ženské kruhy i kurzy "naživo". 
 • 20 let jsem pracovala v korporátech, vedla týmy a řídila vzdělávání tisíců zaměstnanců, jsem lektorka manažerských dovedností.
 • Vytvořila jsem víc než 50 celodenních kurzů a naživo odškolila víc než 10 000 hodin
 • Pomohla jsem víc než 15 000 ženám i mužům v oblasti seberozvoje a vnitřní motivace. 

Přesvědč se na vlastní kůži, že koučink může změnit i tvůj život

Nevěřila bych, že první online setkání mi něco dá. Očekávala jsem, že se Lucie bude ptát na minulost a budeme se poznávat.. Ne, Lucie šla svými otázkami rovnou k jádru problému. Jedna hodina mě posunula o velký kus daleko a ani jsem netušila že se můžu dostat přes svoje nejistoty. Že je to tak snadné. Ačkoliv jsme řešili převážně práci, mé sebevědomí bylo pohlazeno. A cítím se jistější! Tu vnitřní pohodu, neumím vyjádřit slovy. Díky Lucie
Romana Giňovárodičovská
Lucka je moc sympatická, příjemná, vnímavá a empatická. Díky konzultací s ní jsem si zvědomila spoustu svých vnitřních přesvědčení, které mě blokují a u kterých teď vím, že na nich musím pracovat. Její přesně mířené otázky dokáží člověka dovést k zásadním uvědoměním, které mu otevřenou dveře na další cestu životem. Lucku vřele doporučuji.
Zuzka Hrušková
Koučovací sezení s Luckou byla pro mě moc fajn. Ušla jsem velký kus cesty a začala jsem svět kolem sebe zase vnímat normálně a vcelku přátelsky. Předtím jsem měla pocit, že se na mě všechno valí jak lavina a že mi všichni házej klacky pod nohy. Měla jsem stavy, že jsem nebyla schopná dělat skoro nic - nic mi nedávalo smysl. Měla jsem taky strach o čemkoliv mluvit, byla jsem uzavřená do sebe. Moc děkuji za trpělivost! Jakmile jsem si, díky Lucce, uvědomila sebe sama, tak to byla velká úleva.
Jana K.
Nečekala jsem od mentoringu zázraky, ale byla jsem mile překvapená. V mentoringu jsem dostala konkrétní tipy - vše mi bylo vysvětleno na příkladech a oceňuji skvělé odborné poznatky. A i když jsem různé metody "znala" (slyšela o nich) nikdy mi to nic nedalo. Ale jak jsem to slyšela takhle "z očí do očí" hodně mě to nakoplo a vnímala jsem to úplně jinak. Teď si zvládám své věci skvěle zorganizovat, nic nezapomínám, a navíc mám večer ještě čas na partnera.
Patrície Žákovápodnikatelka
Nikdy jsem nevěřila, že by mě koučink mohl někam posunou a vždy jsem dávala přednost jasným instrukcím. Už při první hodině jsem ale zjistila, že když si na řešení přijdu sama, tak z něj mám větší radost a jsem ochotná se podle toho i řídit.
Pavla Tománkováučitelka
Objednala jsem si mentoring a Lucií na téma time management. Byla jsem v situaci, kdy se práce navršila a bylo těžké ji spojit s rodinným životem a péčí o dceru, která ještě nechodila do školky. Během konzultace jsem získala výborné konkrétní tipy, díky kterým si mohu pracovní čas efektivně rozdělit a pracovat tak, jak je to v souladu s mými potřebami. Za konzultaci děkuji a rozhodně ji doporučuji. Kristýna Houšková, podnikatelka
Kristýna Houškovápodnikatelka

Co se stane, když změníš přístup sama k sobě?

 

 • Konečně se postavíš na vlastní nohy a máš své vlastní názory, které říkáš nahlas.
 • Uskutečňuješ věci, o kterých jsi se ani neodvážila snít, natož se do nich pustit. 
 • Jdeš svou vlastní cestou a žiješ život podle sebe, a ne podle druhých.
 • Otevírají se Ti nové obzory i nové šance.

Video reference

"Lucka umí krásně klást otázky, které jdou rovnou pod povrch."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Eva Rosůlková, podnikatelka

"A právě Lucka mi pomohla přestat se bát a přijmout vlastně jaká jsem, jakým způsobem se vyjadřuji."

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zuzana Budnjaková, podnikatelka

Ceník

Vyber si podle svých potřeb a podle svého nastavení

Koučink 3 základní setkání
5.500 Kč
4.675 Kč
á 40 minut
Tato varianta je vhodná pro vyřešení jedné situace nebo pro nasměrování dalších Tvých kroků. Časová dotace 120 + 15 minut
Objednat
K prvnímu setkání dostaneš zdarma 15 minut na vzájemné seznámení

Setkávání probíhají standardně on-line. Vybereš si z nabízených termínů anebo se domluvíme na jiném, který Ti bude vyhovovat.

Přesvědč se na vlastní kůži, že koučink může změnit i tvůj život. 

1 hodina koučinku ZDARMA

Přesvědč se na vlastní kůži, že koučink může změnit i tvůj život. 

Možnosti první schůzky

Po vyplnění kontaktního formuláře zašlu e-mailem  návrh možných termínů schůzky. Online setkání probíhá většinou přes ZOOM, Microsoft Teams nebo Skype.

Kontaktuj mě a domluv si nezávaznou schůzku